Vendégkönyv
Boros László
2022. február 27. vasárnap, 16:00 | Csór
Ma a szokásos vasárnapi menümet fogyasztottam, ( húsleves, cigánypecsenye , desszert ) Jó volt mint mindig. Gombóc sajna nem volt már az étlapon, de a mákosguba is jó volt. Üdvözlöm az új kollégájukat, aki a 100 % Lángosból jött át. Régebben oda jártam esténként..
Bálló Attila
2022. január 20. csütörtök, 11:14 | Székesfehérvár
Ma egy kollégájuk a telefonos rendelés felvételekor (már vagy pár tucatszor rendeltünk Önöktől) közölte, hogy sajnos VIDÉKRE másfél óra a kiszállítás :D
Csak fura, hogy Székesfehérvár-Kisfalud vidék, miután helyi busz jár ide, 8000 az irányítószám, és a lakcímkártyánkon Székesfehérvár szerepel.
Szóval a másfél órával nincs gondom, de nem vidéken lakunk, mert akkor Öreghegy, vagy Szárazrét is vidék. :D Valamint fura, hogy egyszer felismer, és beazonosít a kollégájuk a rendeléskor, következő esetben meg úgy beszél, mintha akkor rendelnék életemben először Önöktől.
Tisztelettel:
Bálló Attila
Csak fura, hogy Székesfehérvár-Kisfalud vidék, miután helyi busz jár ide, 8000 az irányítószám, és a lakcímkártyánkon Székesfehérvár szerepel.
Szóval a másfél órával nincs gondom, de nem vidéken lakunk, mert akkor Öreghegy, vagy Szárazrét is vidék. :D Valamint fura, hogy egyszer felismer, és beazonosít a kollégájuk a rendeléskor, következő esetben meg úgy beszél, mintha akkor rendelnék életemben először Önöktől.
Tisztelettel:
Bálló Attila
Brancsek Roland
2021. június 19. szombat, 10:53 | Győr
Mi tegnap rendeltünk két pizzát Győrbe és nagyon nem voltunk vele megelégedve a pizza szarrá volt égetve vékony is volt ami ért rajta valamit az talán a feltét
Kaszab Zsolt
2021. április 03. szombat, 12:03
Ma rendeltem ebédet, igért időbe érkezett. Izletes bőséges volt. Feldobta a mai napunkat, köszönjük.
Tisztelt Zsolt !
Köszönjük szépen az elismerést !
banos.istvan@outlook.com
2021. február 27. szombat, 13:44
Napokban párommal vacsoráztunk az éttermben nagyon kedvesek voltak a személyzet az étel meg valami fenséges volt nagyon megvoltun elégedve a helyel ajálom mindenkinek és igérem visszatérünk
Köszönjök szépen István a kedves szavakat a dolgozók és az egész csapat nevében .
Tóka Melitta
2021. január 15. péntek, 18:55 | Székesfehérvár
Ma megkóstoltam a thai kacsalevest, és rendkívül gazdag és finom volt, a csípős levesek és az ázsiai ételek szerelmeseinek mindenképp ajánlom!
Kedves Melitta , ez egy szezonális leves a hideg napokra , jövőre is megtalálható lesz a kínálatunkban .
Köszönettel Róma
Bálló Attila
2020. november 08. vasárnap, 13:18 | Székesfehérvár-Kisfalud, Könyves álmán u. 18
Ma rendeltünk ételt, és minden fantasztikusan finom volt, az ígért időpontra volt itt, és a telefonos kolléganő is nagyon kedves, segítőkész volt. Mindennel NAGYON meg voltunk elégedve!
Tisztelt Attila !
Igyekzünk minden kedves vendéget maximálisan kiszolgálni .
Köszönjük .
Tóthné Széll Edina
2020. október 15. csütörtök, 12:36 | Aba
Szuper hely,finom ételek.
Köszönet : )
Jacsó-Doma Tímea
2020. október 03. szombat, 21:04 | Úrhida
Nagyon szeretünk ott enni. Gyors a ki szolgálás, nagyon finomak az ételek.
Kedves Tímea , a szakácsok és pincérek nevében is köszönet !
Gál Gerlach Mónika
2020. október 03. szombat, 19:18
Szuper kiszolgálás szuper ételek
Kedves Mónika !
Az egész csapat nevében köszönjük .
73 bejegyzés a vendégkönyvben
Kedves Roland !
A Győri egység ahonnan Ön rendelhetett az nem a mi vendéglátó helyünk , nekünk csak Székesfehérváron van Róma Pizzéria .
Tisztelettel Róma