Vendégkönyv
Máté
2013. január 29. kedd, 21:10 | Székesfehérvár
Asztalfoglalás lehetsége Nálatok? Jövő hét szombaton szülinapot ünnepelnénk egy 7-8 fős társasággal. Ha igen mi a menete?
Pst
2013. január 26. szombat, 19:02 | Szfv
Üdv.
Könyörgöm, lehessen már interneten rendelni tőletek!!! Nagyon ciki, hogy mindenhonnan lehet csak innen nem. Pedig az ételek nagyon finomak, csak sokszor azért rendelek máshonnan, mert ide telefonálni kell pénzért, nem ingyen neten.
És rengeteg kollégám ugyanígy van ezzel, higgyétek el!
Könyörgöm, lehessen már interneten rendelni tőletek!!! Nagyon ciki, hogy mindenhonnan lehet csak innen nem. Pedig az ételek nagyon finomak, csak sokszor azért rendelek máshonnan, mert ide telefonálni kell pénzért, nem ingyen neten.
És rengeteg kollégám ugyanígy van ezzel, higgyétek el!
Kedves Rendelőnk!
Köszönjük bejegyzésed, amennyiben több visszajelzést is kapunk, hogy lenne erre igény, természetesen elindítjuk az internetes rendelési lehetőséget is.
Áki
2012. november 16. péntek, 17:11 | Székesfehérvár
Az "új", 2013-as Ticket Restaurant utalványt (boritója piros, maga az utalvány kék) elfogadjátok?
http://www.edenred.hu/_site/download/tr_jegyismerteto_2013.pdf
http://www.edenred.hu/_site/download/tr_jegyismerteto_2013.pdf
Igen, elfogadjuk.
Reni
2012. július 24. kedd, 15:36 | Székesfehérvár
Sziasztok,
telefonos rendelésemnél történt egy kis félreértés, amit nagyon kedvesen és rugalmasan oldottatok meg. Ritkaság más helyeken... szóval köszönöm nektek ezt a kellemes meglepetést és az ajándék üdítőt is. :) Csak így tovább... :)
telefonos rendelésemnél történt egy kis félreértés, amit nagyon kedvesen és rugalmasan oldottatok meg. Ritkaság más helyeken... szóval köszönöm nektek ezt a kellemes meglepetést és az ajándék üdítőt is. :) Csak így tovább... :)
Szia Reni!
Köszönjük szépen, továbbra is várjuk rendelésed.
JANI
2012. május 04. péntek, 10:35 | velence
k&h-s Széchenyi kártyát miért nem fogadják el? Üdv
Kedves Vendégünk!
Az igénylést megkezdtük, reméljük minél előbb sikerül beállítani gépeinket. Kérem érdeklődjön rendeléskor diszpécser kollegánknál ez ügyben. Köszönöm
Attila
2012. április 19. csütörtök, 22:17 | Székesfehérvár
Rég óta keresek egy jó kebab-os éttermet Székesfehérváron. S nagyon örülök neki, hogy rátok találtam. Az ételek nagyon finomak és kiadósak. Ezentúl biztosan Tőletek rendelek.
J.
2012. április 10. kedd, 20:42 | Székesfehérvár
A menük isteniek, A rántott hal menü nálam No1. Nagyon szuper! Az árak is jók! Már nem is rendelek máshonnan ha megéhezem és rendelni kell. Így tovább:)
Róma Kebap Kecskemét
2010. november 23. kedd, 13:17 | Kecskemét
Érdeklődni szeretnék, hogy a kecskeméti Róma Kebap ház honlapja mikor lesz elérhető?
Mert jó lenne, ha online is meg lehetne nézni a kecskeméti étlapot.
Üdv: egy kecskeméti :)
Mert jó lenne, ha online is meg lehetne nézni a kecskeméti étlapot.
Üdv: egy kecskeméti :)
Hamarosan elkészül a Kecskeméti éttermünk honlapja.
Köszönjük az érdeklődését.
Tisztelettel:Róma pizza és kebapház
Látrányi Réka
2010. október 29. péntek, 23:39 | Közel
Örülök, hogy van honlap!
A pizzák nagyszerűek, a kebabok finomak! A krémleveseket nem kóstoltam, de muszáj lesz!
Üdv!
A pizzák nagyszerűek, a kebabok finomak! A krémleveseket nem kóstoltam, de muszáj lesz!
Üdv!
Köszönjük szépen!
Tisztelettel:Róma pizza és kebapház
Cseh Gábor
2010. október 03. vasárnap, 22:17 | 8142 Úrhida Rózsa u. 13.
Ez az étterem a legeslegjobb a világon.Imádom ezt az éttermet.Köszönjük szépen.
Köszönjük.nagyon kedves.
73 bejegyzés a vendégkönyvben
Kedves Máté!
Asztalfoglalás természetesen lehetséges. A 06-22-444-777-es vagy a 06-20-66-77-166-os számon tudod megtenni.
Péntek, szombat estére, ha többen szeretnétek jönni érdemes előre foglalni, mert általában akkor nincs szabad asztalunk.
Köszönjük érdeklődésedet!