Vendégkönyv
Horváth Péter
2013. június 29. szombat, 14:24 | Székesfehérvár
Sziasztok!!
Gyakran rendelek kaját tőletek és személyesen megyek be érte vagy úgy hozzák ha nincs időm menni!! Nagyon jó a kaja választékos ízletes!
Az a rövid hajú lány aki felszokta venni a rendelést nagyon segitőkész kedves aranyos!
Rendesek a futárok is időben érkezik a kaja ha nincs időm be menni érte.
Igényes a hely és a kiszolgálás is megfelelő! Városban nálatok találtam meg azt az ízvilágot amit szeretek.
Csak így tovább :D
Gyakran rendelek kaját tőletek és személyesen megyek be érte vagy úgy hozzák ha nincs időm menni!! Nagyon jó a kaja választékos ízletes!
Az a rövid hajú lány aki felszokta venni a rendelést nagyon segitőkész kedves aranyos!
Rendesek a futárok is időben érkezik a kaja ha nincs időm be menni érte.
Igényes a hely és a kiszolgálás is megfelelő! Városban nálatok találtam meg azt az ízvilágot amit szeretek.
Csak így tovább :D
Jámbor Balázs
2013. május 20. hétfő, 19:53 | Székesfehérvár
Sziasztok!
Mi gyakori rendelőtök vagyunk,
imádjuk a pizzátokat hiszen nagyon finom és mindig a megadott időre ki is hozzátok .Köszönjük.
Mi gyakori rendelőtök vagyunk,
imádjuk a pizzátokat hiszen nagyon finom és mindig a megadott időre ki is hozzátok .Köszönjük.
Köszönjük Kedves Balázs!
Jámbor Balázs
2013. május 20. hétfő, 19:52 | Székesfehérvár
Sziasztok!
Mi gyakori rendelőtök vagyunk,
imádjuk a pizzátokat hiszen nagyon finom és mindig a megadott időre ki is hozzátok .Köszönjük.
Mi gyakori rendelőtök vagyunk,
imádjuk a pizzátokat hiszen nagyon finom és mindig a megadott időre ki is hozzátok .Köszönjük.
Köszönjük!
Szabó Tamás
2013. április 23. kedd, 18:42 | Székesfehárvár
Sziasztok! Erzsébet utalványt elfogadtok? Előre is köszönöm s válaszotokat!!
Szia!
Természetesen lehet Nálunk fizetni Erzsébet utalvánnyal.
Köszönjük érdeklődésedet.
Maya
2013. április 05. péntek, 17:23
sziasztok
érdekelne hogy házhozszállításnál is le tudjátok húzni a szép kártyát?
köszi
érdekelne hogy házhozszállításnál is le tudjátok húzni a szép kártyát?
köszi
Kedves Csilla!
Rendelkezünk mobilterminálokkal, így természetesen bármilyen kártyát el tudunk fogadni: bankkártyákat, MKB Szépkártyát, K&H Szépkártyát és Otp Szépkártyát.
Köszönjük érdeklődésedet!
Ócsai Gábor
2013. április 05. péntek, 12:06 | Székesfehérvár
Kedves RÓMA!
Személyesen még nem jártunk Nálatok, de kétszer házhoz szállítottatok.
Előre kért időre, mindig érkezett is melegen, pontosan időben.
Az étkek végtelenül ízletesek, az adagok meg emberesek.
Köszönöm Nektek!
Finom kaja, korrekt áron - mindenkinek a RÓMA-t ajánlom!
(és ez nem egy fizetett reklám, csak egy elégedett vendég véleménye)
Személyesen még nem jártunk Nálatok, de kétszer házhoz szállítottatok.
Előre kért időre, mindig érkezett is melegen, pontosan időben.
Az étkek végtelenül ízletesek, az adagok meg emberesek.
Köszönöm Nektek!
Finom kaja, korrekt áron - mindenkinek a RÓMA-t ajánlom!
(és ez nem egy fizetett reklám, csak egy elégedett vendég véleménye)
Köszönjük Szépen!
Nagy Írisz
2013. március 28. csütörtök, 21:02 | Székesfehérvár
Sziasztok! :)
Nem találkoztam még olyan hellyel ahol személyesen jöttek volna ki elnézést kérni a félre értésért. Nagyon becsülendő dolog :) Köszönöm
Nem találkoztam még olyan hellyel ahol személyesen jöttek volna ki elnézést kérni a félre értésért. Nagyon becsülendő dolog :) Köszönöm
Nagy Írisz
2013. március 28. csütörtök, 14:47 | Székesfehérvár
Szép jó napot!
Nem is tudom hol kezdjem, egy hét alatt 2-szer rendeltünk a Kelemen sörözöbe és mind a 2 rendelésünk el lett rontva. Ezek után meggondolandó hogy rendelünk-e még innen... Voltam én is diszpécser tudom mivel jár,de engem az ilyenekért már kirúgtak volna. Csak egy kicsit több figyelem, semmi más...
Nem is tudom hol kezdjem, egy hét alatt 2-szer rendeltünk a Kelemen sörözöbe és mind a 2 rendelésünk el lett rontva. Ezek után meggondolandó hogy rendelünk-e még innen... Voltam én is diszpécser tudom mivel jár,de engem az ilyenekért már kirúgtak volna. Csak egy kicsit több figyelem, semmi más...
Tisztelt Nagy Írisz!
Ezúton szeretnénk szíves elnézését kérni a mai napon történtek miatt. Igyekszünk korrigálni a hibákat. Köszönjük, hogy jelezte észrevételét! Még egyszer elnézését kérjük, és reméljük továbbra is elégedett megrendelőnk marad.
Köszönettel:
Róma Pizzéria és Kebap Ház
Lévai Balázs
2013. március 16. szombat, 11:14 | Székesfehérvár
Széchenyi pihenőkártyát elfogadtok?
Igen, az Otp-s, Mkb-s és K&H-s Szépkártyákat elfogadjuk.
Köszönjük érdeklődésed!
Horváth Bence
2013. február 13. szerda, 20:26 | Székesfehérvár
Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy a Róma Grill tálat is kiszálitjátok? és a berényi útra menyiért válajátok a kiszálitást jó lenne ha neten is lehetne rendelni nem csak telefonon és ha az nap rendelek akkor kihozzátok akkor vagy elöre meg kel rendelni egy pár nappal ?
Kedves Bence!
Természetesen minden ételt kiszállítunk. A kiszállítási díj változó, a Berényi út egy részére ingyenes, távolabbi pontjaira feláras. Rendeléskor, ha mondod a pontos házszámot a diszpécser tájékoztatni tud erről. Aznap kell rendelni, kb.: 50 perc a kiszállítási időnk, ez változhat, sok megrendelés esetén, erről is a diszpécsernél tudsz tájékozódni. Köszönjük érdeklődésed!
73 bejegyzés a vendégkönyvben
Nagyon szépen köszönjük! :D