• Étlap
  • Itallap
  • Webshop
  • Házhozszállítás
  • Elérhetőség
  • Galéria
  • Vendégkönyv
  • Rólunk
  • GYIK
  • ÁSZF
  • Étlap
  • Itallap
  • Webshop
  • Házhozszállítás
  • Elérhetőség
  • Galéria
  • Vendégkönyv
  • Rólunk
  • GYIK
  • ÁSZF
  • 20240605_173526-web
  • 20240605_174251-web
  • Prémium bőségtál
  • Róma saláta
  • Hideg eperkrémleves, tejszínhabbal, pirított mandulával
  • Cheese Marha Burger
  • 02-rp_15
  • Cheese § Bacon Marha Burger
  • Totti pizza
  • Róma Burger
  • Cigánypecsenye sült kolozsvári szalonnával, steak burgonyával
  • Sajttorta epervelővel
  • Gnocchi Toscana
  • Róma Bőségtál 2 személyre
  • Milf pizza
  • Róma Grilltál
  • Palacsinta, mogyorókrémes, áfonyás, barackos
  • Penne ala'Zoli
  • Kebaptál zöldségekkel
  • Rántott csirkemell
  • Jókai Pizza
  • Mákos guba, vanília sodóval - epervelővel és mákhabbal
  • Sajtkrémleves, sajtos pizzafedővel
  • Olasz paradicsomleves, mozzarella sajttal
  • Mandulás csirkemell falatkák saláta ágyon
  • Snidlinges sajttal és paradicsommal grillezett csirkemell, steak burgonyával

Vendégkönyv

Zsu 2014. október 15. szerda, 17:26 | Székesfehérvár
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Full
Sziasztok. Először is leírnám, hogy imádom az éttermet, az ételeiteket és a kiszolgálást. 10-ből csillagos 10esek vagytok számomra. Egyetlen egy észrevételem illetve kérdésem lenne hozzátok. Nem rég kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok, ez miatt sajnos eléggé lecsökkent az ételek száma amit az étlapotokról rendelhetek (pedig az volt a tervem,hogy szépen lassan de végigkóstolgatom :( ). A kérdésem pedig az lenne, hogy nem gondolkoztatok esetleg gluténmentes és diabetikus ételek készítésén? Saját meglátásom szerint biztos, hogy nőne a vevőkör. :)
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Zsuzsanna!

Először is köszönjük szépet ezt a nagyon pozitív véleményt rólunk!

Pillanatnyilag több fajta ételt is készítünk liszt és egyéb glutén tartalmú alapanyag hozzáadása nélkül, amelyet diszpécserünk vagy pincérünk tud Önnek ajánlani. Lehet, hogy a későbbiek során bővítjük e fajta ételeink választékát.

Rita 2014. május 12. hétfő, 21:00 | Szabadbattyán
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Full
Ez a kedvenc helyünk a párommal, mióta megtaláltuk azóta mindig ide járunk valamikor egy hónapban többször is, finomak az ételek, nagyon jó a kiszolgálás és attól függetlenül,hogy vegetáriánus vagyok, mindig nagyon jól lakom!!!:) Remélem még sokáig járhatunk ide!!:) Én mindenkinek csak ajánlani tudom, és ne lepődjön meg ha utána a szíve csücskévé válik!:)
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Rita!

Köszönjük szépen a pozitív értékelést. Bármilyen ötleted, igényed van vegetáriánus ételekkel kapcsolatban, nyugodtan írd meg ide nekünk, és figyelembe vesszük a következő étlap írásánál. Ha nálunk jársz, és esetleg olyan ételt szeretnél fogyasztani, ami nincs az étlapunkon, nyugodtan jelezd a pincér kollegina felé, és amennyiben lehetőségünk és megfelelő alapanyagunk van hozzá, szívesen elkészítjük. Még egyszer köszönjük a dicséretet, és várunk benneteket ezután is sok szeretettel.

Milan 2014. március 16. vasárnap, 22:42
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Empty
Az ételek finomak, futár normális (ami manapsag szerintem ritka)
Ami gáz, hogy neten nem lehet rendelni ( ez a telefonos rendelés már eléggé nyűg, én jelentősen többet rendelnék de inkább más céget választok mer kényelmesebb). Viszont az ételek isteniek, igényesek.
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Milán!

Szeretnénk minden kedves vendégünk igényeit kielégíteni, így előtérbe helyezzük kérésed.Köszönjük szépen az elismerést, illetve az észrevételed!

Abadji Nubija 2014. január 06. hétfő, 21:34 | Alsómocsolád
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Empty Értékelés - 3 Star Empty Értékelés - 4 Star Empty Értékelés - 5 Star Empty
Vidékről érkeztünk Kecskemétre, már otthon kinéztük az éttermet, lélekben készültünk a finomságokra. Nagyon nehezen találtuk meg az éttermet, és amikor odaértünk, láttuk a koszos mocskos ablakokat, és bekukkantva sem láttunk semmi biztatót. Gyorsan megfordultunk és elhúztunk, amilyen gyorsan csak tudtunk.Nagyon nagy cslódás volt.
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés

Tisztelt Cím!

A kecskeméti üzlet már nem a mi tulajdonunkban van. Mi a székesfehérvári Róma Pizzéria vagyunk. Sok szeretettel várjuk éttermünkben, ahol széles ételválasztékunkból választhat.

Köszönjük!
Tisztelettel:
Róma Pizzéria

Bárkányi Katalin 2013. december 15. vasárnap, 12:54 | Székesfehérvár
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Empty
A tegnapi napon barátnőmmel az étteremben vacsoráztunk. Kicsit késve értünk oda, de direkt megkérdeztük, mit lehet rendelni, ami még belefér az időbe, ill. az ételt helyben el lehet-e fogyasztani. A felszolgáló hölgy elmondta, hogy nyugodtan megehetjük az étket helyben is, választhatunk bármit. Jómagam tüzes bikakiflit rendeltem, amit kb. 30 perc után meg is kaptam. Viszont annyira csípősre sikeredett, hogy az étel ehetetlenné vált, ill. majdnem rosszul lettem tőle. Előre fizetettek velünk, mondván zár a kassza, így kompenzációt nem kaptunk, csak egy "sajnálom"-ot, majd a maradékot elcsomagolták. Úgy gondolom, nem volt véletlen, hogy a kifli tömve volt hegyes erős paprikával, a szakács kissé túlzásba esett. Az egész dolgot kicsit szivatásnak éltük meg.
Ez előtt máskor is ettünk már itt, ill. rendeltünk már innen ételt, sőt, nem egyszer ettünk már tüzes bikakiflit is, de ez nagyon nagy csalódás volt.
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Kata!

A Tüzes Bika Kifli, ahogy a nevéből is adódig, extra csípős étel. A hegyes erős paprika teszi ennyire erőssé. Azért fordulhatott elő, hogy most erősebb lett a kelleténél, mert minden hegyes erős paprika más-más erősségű. Nem állt szándékunkban "szívatni" senkit sem. A sülési ideje 25-30 perc, ezért kaphattad meg ilyen későn az ételt. A kassza zárás idejét kötelező betartanunk, ez előírás. Sajnos nem tarthatunk nyitva egy perccel sem tovább az előírtaknál. Ezúton kérnénk szíves elnézésedet a történtekért. Köszönjük.

tóth jánosné 2013. október 15. kedd, 14:20 | szfvár hübner a ut
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Full
Sziasztok!
Én csak dicsérni tudlak benneteket.A fiam ballagási vacsoráját nálatok rendeztük. Minden nagyon rendben volt ,a kiszolgálás udvarias volt.A mai napig tőletek rendelünk.Munkátokhoz további sok sikert kívánok. Ági
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Ági!

Köszönjük szépen! Továbbra is szeretettel várunk Benneteket!

Peti 2013. augusztus 28. szerda, 21:31 | Székesfehérvár Zámolsi út
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Full
Helló!
Mai nap rendeltem Tőletek először, rendben volt a szállítás valamint az étel(ek) is finom(ak).

Ugyanakkor, lehet a sok rendelés végett, de valamilyen okból kifolyólag a kebapomból kimaradt a szósz, (csípőset kértem a rendelésnél, de nem kaptam bele semmi folyékonyat :( ) és így rendkívül száraz volt.

Ha lehet egy ilyen kérésem, legközelebb erre figyeljünk oda!

Köszönöm még egyszer, ezen kívül minden rendben volt.

Üdv.: Peti
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Peti!

Valószínűleg a nagy sietségben kimaradt a szószod, ezúton kérnék elnézésedet. Természetesen igyekszünk jobban odafigyelni erre a problémára.

Laca 2013. augusztus 23. péntek, 16:51 | Székesfehérvár
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Full
Sziasztok!
Sokszor rendeltünk már tőletek, mindig 30,45 perc alatt itt is volt az étel, de augusztus óta nem tudjuk mi történt, de a minimum az 1 és fél óra, mire ideér a rendelés.(Belvárosban)
Amúgy az ételek isteniek.
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Laca!

Ezúton szeretnénk elnézésedet kérni. A nyári szabadságolások, valamint az új dolgozók miatt lehetett a késés, természetesen igyekszünk minél előbb orvosolni a problémát. Köszönjük megértésedet.

Balogh Zsolt 2013. augusztus 18. vasárnap, 12:48 | Székesfehérvár
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Empty
Kedves Róma Pizzéria Dolgozói!

Már többször rendeltünk Tőletek ebédet. Mindig kifogástalan volt a minőség és pontos a szállítás! Nagyon elégedettek vagyunk Veletek!

Azt viszont nagyon sajnálom, hogy nem tudunk beülni Hozzátok (pedig nagyon közel lakunk), mivel elektromos kerekesszékkel közlekedő mozgássérült vagyok. Biztos rajtam kívül is van más sorstársam, akinek ez ugyanígy probléma.
Kérlek Benneteket, hogy ezt próbáljátok orvosolni.

Köszönettel:
Zsolt és felesége
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Zsolt!

Igyekszünk mielőbb orvosolni ezt a problémát. Köszönjük, hogy jelezted az észrevételedet!

Bogi 2013. augusztus 11. vasárnap, 12:08 | Komárom, felvidék
Értékelés - 1 Star Full Értékelés - 2 Star Full Értékelés - 3 Star Full Értékelés - 4 Star Full Értékelés - 5 Star Full
Üdv!
Tegnap, a Balatonról hazafelé tartva álltunk meg Székesfehérváron. Még szerencse hogy x kilométer után az illatok, és az árulkodó tömeg azt engedte sejtetni, hogy valamit nagyon jól csináltok. Annyira finoman főztök, és azt olyan kedvesen aranyosan tálalva, szuper kiszolgálókkal hozzátok az ember orra elé, hogy beleszerettem a helybe. Sajnálom hogy a mi városunkban nincs ilyen!

Csak így tovább!
U.I.
Ha nem titok a mustáros marharagu leves receptje megkaphatom?
:D
COM_EASYBOOKRELOADED_ADMIN_COMMENT: Adminisztrátori megjegyzés
Kedves Bogi!

Nagyon szépen köszönjük! Sajnos a receptet nem tudjuk elárulni Neked, de sok szeretettel várunk újra éttermünkben.

73 bejegyzés a vendégkönyvben
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 8000 Székesfehérvár, Palotai u. 62.
  • telefon: +36 (22) 444-777
  • mobil: +36 (20) 667-7166
  • e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • Étlap
  • Itallap
  • Webshop
  • Házhozszállítás
  • Elérhetőség
  • Galéria
  • Vendégkönyv
  • Rólunk
  • GYIK
  • ÁSZF

Étterem nyitvatartási idő:

Hétfő, Kedd, Szerda, Csütörtök, Vasánap:
11.00-21.30 óráig

Péntek, Szombat:
11.00-22.00 óráig

Házhozszállítás:

Hétfő, Kedd, Szerda, Csütörtök, Vasánap:
10.00-21.00 óráig

Péntek, Szombat:
10.00-21.30 óráig

Copyright © 2010 - RÓMA Pizza & Kebap Ház - Minden jog fenntartva! | Adatvédelem

Web: Prikee Design

facebook_page_plugin
Ez az oldal cookie-kat (sütiket) használ annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményben lehessen része. Sütik törlése

Ahogy majdnem minden weboldal, a WWW.ROMAKEBAP.HU is használ sütiket (Cookies), hogy a lehető legjobb felhasználói élményben legyen része, amikor az oldalunkon jár.

Az "Elfogadom" gomb lenyomásával hozzájárulását adja, hogy elfogadja őket. További információ >>

Elfogadom