Vendégkönyv
Szilia
2020. szeptember 30. szerda, 21:50
Mindenkinek ajánlom, nagyon klassz hely
Bereczk Jánosné
2020. szeptember 29. kedd, 22:12 | Székesfehérvár, Széchenyi út 43. fszt.2.
Isteni finom pizzák , gyrosok!
Nagyon szeretem ezt a pizzériát
Nagyon szeretem ezt a pizzériát
Köszönjük szépen !
Tünde
2019. december 02. hétfő, 21:10 | Székesfehérvár
Szerettem volna rendwlni, de sajnálatos módon a 20 ik telefon hívás után feladtam a próbálkozást.
Kedves Tünde !
Sajnálattal olvasom sorait valóban előfordulhat , hogy mind kettő telefonunk ebéd időben folyamatosan csörög és beszélünk rajta alkalom szerűen vissza is hívjuk vendégeinket .
Még egyszer elnézést kérünk és reméljük lesz még próbálkozás !
Üdvözlettel Róma
Balázs
2019. június 14. péntek, 22:40 | Székesfehérvár
Sziasztok!
Az imént vacsoráztunk nálatok. A szokásos finom ételek mellé örömmel láttuk, hogy új mosolygós és kedves kolléganővel bővült a csapatotok!
Köszönjük és csak így tovább! :)
Az imént vacsoráztunk nálatok. A szokásos finom ételek mellé örömmel láttuk, hogy új mosolygós és kedves kolléganővel bővült a csapatotok!
Köszönjük és csak így tovább! :)
Igyekszünk minden igényt kielégíteni , Üdv Róma
Gradvol László
2019. január 18. péntek, 13:27 | Előszállás
Kamionosként itt ragadtam másfél napra a SAPA-nál, szerencsémre őket hívtam először. Kedves hölgy a vonal végén, jó árak és finom ételek az étlapon, jó fej futár. (először rossz utcanevet diktáltam be, így az ipari park másik végén keresett, de felhívott, és megtalált...) Elmentve a számuk, ha jövök még, ezután is őket fogom hívni.
Tisztelt László !
Megtisztelő szavak köszönjük szépen , ha erre jár újra , hívjon bennünket bizalommal .
Üdvözlettel Róma team
Kamarás György
2018. július 07. szombat, 19:09 | Székesfehérvár
Nagy választék, finom ételek, jó árak.
Udvarias, mosolygós személyzet.
Köszönjük.
Ajánlom mindenkinek.
Udvarias, mosolygós személyzet.
Köszönjük.
Ajánlom mindenkinek.
Ádám
2018. június 27. szerda, 19:15 | Budapest
Köszönjük a lehetőséget és remek volt minden, mint nekem mint kollegáinknak. Üdvölettel https://www.xrs.hu Csapata :)
Kovács György
2015. május 09. szombat, 22:41 | székesfehérvár
Sziasztok.Maximálisan pozitív véleményem van nekem is,és a páromnak is rólatok.Telefonos rendelésnél is készségesek vagytok,a futárok korrektek,és jófejek.Ha személyesen megyünk hozzátok,akkor is meg vagyunk elégedve az ételekkel,a hely színvonalával,a kiszolgálással,gyakorlatilag az egész szolgáltatással.Szerintem a legjobb pizzéria a tiétek,remélem sokáig tudjuk élvezni az ételeiteket,ami folyamatosan bővül sokunk szerencséjére
Kedves György!
Nagyon szépen köszönjük a dícsérő szvakat. Reméljük ezután is elégedett fogyasztónk marad. Továbbra is sok szeretettel látjuk vendégül éttermünkben, illetve várjuk megrendelését!
Mégegyszer köszönjük!
Mitru Szilvia
2015. március 15. vasárnap, 23:48
Lehet én vagyok vak, de se a szórólapotokon, se a honlapon nem találtam sehol feltüntetve mekkora a kétféle méretű pizzátok. Nem ártana valahova kiírni.
Kedves Szilvia!
Kérésedre a honlapon feltüntettük a méreteket.
Köszönjük észrevételed!
Gáti Ádám
2015. február 28. szombat, 20:51 | Székesfehérvár
Lassan 4 éve innen rendelünk! :-) A pizza fantasztikus,nincs párja a városban! :-) Egy kérdés: a családi pizza mérete mekkora? További sikeres működést! :-)
Kedves Ádám!
Köszönjük szépen az elismerő szavakat!
A családi méretű pizzát 50 cm-es formában sütjük, veszíthet a méretéből a sülés közben.
Még egyszer köszönjük a hozzá szólást!
73 bejegyzés a vendégkönyvben
Mindenkit várunk sok szeretettel !