Vendégkönyv
Tóth Attila
2026. június 11. csütörtök, 11:40 | Székesfehérvár
Foodorán rendeltem az ételt mert így egyszerűbb volt máshonnan is rendelnem
A futár kedves volt meg minden
Viszont ha felhívom a futárt hogy az üdítő hiányzik kb 2 perccel az átvétel után, majd elmondom neki a panaszom és azt kapom visssza hogy ha felénk járnak akkor odaadják. Akkor már elég egyértelmű hogy nem fognak jönni és így is történt 24 óra eltelt és azóta se láttam őket idejönni a lemaradt rendeléssel.
Igaz csak egy 250ml kis valami de ha így nem érdeklik a dolgokat akkor minek ígérgetnek
Mi lett volna ha az ételek egyike hiányzik. Akkor is majd "hozzák ha itt járnak". Gondolom mennyire
Utólag is kösz a semmit
A futár kedves volt meg minden
Viszont ha felhívom a futárt hogy az üdítő hiányzik kb 2 perccel az átvétel után, majd elmondom neki a panaszom és azt kapom visssza hogy ha felénk járnak akkor odaadják. Akkor már elég egyértelmű hogy nem fognak jönni és így is történt 24 óra eltelt és azóta se láttam őket idejönni a lemaradt rendeléssel.
Igaz csak egy 250ml kis valami de ha így nem érdeklik a dolgokat akkor minek ígérgetnek
Mi lett volna ha az ételek egyike hiányzik. Akkor is majd "hozzák ha itt járnak". Gondolom mennyire
Utólag is kösz a semmit
Nagy Krisztina
2026. február 22. vasárnap, 12:55 | Székesfehérvár
Nagyon sok pizzát,tálakat rendeltünk már innen,születésnapokat tartottunk ott,vagy csak beültünk ebedre..vacsorára,nagyon finom ételek,figyelmes barátságos kiszolgálás!!??
Tóth Vica
2025. december 29. hétfő, 14:14
Már többször voltunk itt, és rendelni is rendeltem több alkalommal.
Kivétel nélkül mindig finom volt az étel, a rendelés időben megérkezett.
A személyzet nagyon aranyos! ?
Mindenkinek ajánlom!
Kivétel nélkül mindig finom volt az étel, a rendelés időben megérkezett.
A személyzet nagyon aranyos! ?
Mindenkinek ajánlom!
Lajkó Márk
2024. november 05. kedd, 20:38 | Székesfehérvár
Kedves Pizzéria!
Nagyon szépen köszönjük hogy ott lehetünk imát 2- dik alkalommal járunk ott a családal és nagyon finamok voltak és kiadosak az ételek a szinvonalas kiszolgálásról nem is beszélve nagyon kedvesek és aranyosak voltak minden elismerésünk az étteremnek.
Az biztos hogy a lehetőségtől adododoan minden alkalommal őnöket válaszuk.
Nagyon szépen köszönjük hogy ott lehetünk imát 2- dik alkalommal járunk ott a családal és nagyon finamok voltak és kiadosak az ételek a szinvonalas kiszolgálásról nem is beszélve nagyon kedvesek és aranyosak voltak minden elismerésünk az étteremnek.
Az biztos hogy a lehetőségtől adododoan minden alkalommal őnöket válaszuk.
Andi
2024. június 21. péntek, 12:52
Most voltunk először.A személyzet előtt le a kalappal.Az étel is kiváló volt.
Ritka mostanában az ilyen hely.
Köszönjük
Ritka mostanában az ilyen hely.
Köszönjük
Varga Andrea
2024. május 26. vasárnap, 19:14 | Székesfehérvár
Köszönöm a tegnapi rossz tapasztalat után a kapott finom ételt. Plussz kedvességként szívecskés dobozban kaptam. :)
A főnök úr egy úriember. Minden tiszteletem az övé.
A főnök úr egy úriember. Minden tiszteletem az övé.
Varga Andrea
2024. május 25. szombat, 19:52 | Székesfehérvár
Mai napon 17:47-kor hívtam Önöket. Kedves kolléganőjükkel megbeszéltem mi a rendelés. Tájékoztattam hogy még a városban vagyok, de kb.35 perc múlva otthon leszel. Azt mondta nem probléma úgyis 1 óra amíg megkapom.
Hazaindulván nekemtolattak, kb. 5 perc volt ,íg telefonszámot cseréltünk. 18:13-kor hívott a futár hogy én nem vagyok otthon és neki több címe is van. Higgadtan elmondtam hogy baleset ért és egyébként is 5 perc múlva ott vagyok. Mérsékelten idegesen közölte hogy ő nem tud várni. Mégegyszer elmondtam hogy balesetet szenvedtem, de ő csak fújta hogy nem tud várni. 18:20-kor leparkoltam a ház előtt. Bőven benne voltam az egy órában. Valóban itt tartunk emberek? Le se szarjuk a másikat mi történt vele? A minimum az lett volna, hogy egy friss ételt kiküldenek. Ez nagy hiba volt.
Hazaindulván nekemtolattak, kb. 5 perc volt ,íg telefonszámot cseréltünk. 18:13-kor hívott a futár hogy én nem vagyok otthon és neki több címe is van. Higgadtan elmondtam hogy baleset ért és egyébként is 5 perc múlva ott vagyok. Mérsékelten idegesen közölte hogy ő nem tud várni. Mégegyszer elmondtam hogy balesetet szenvedtem, de ő csak fújta hogy nem tud várni. 18:20-kor leparkoltam a ház előtt. Bőven benne voltam az egy órában. Valóban itt tartunk emberek? Le se szarjuk a másikat mi történt vele? A minimum az lett volna, hogy egy friss ételt kiküldenek. Ez nagy hiba volt.
Juhász Andrea
2024. március 16. szombat, 19:05 | 2120 Dunakeszi
Egy finom vacsorát szerettünk volna elfogyasztani, Fehérváron töltött hétvégénk zárásaként, sajnos nem sikerült. A leves rettenetesen sós volt, a szánkat is csípte. A második fogás pedig hideg, a tésztán a reszelt sajt két centiméter átmérőjű golyókban volt tálalva. A pizza nagyon finom lett volna, ha nem hideg. Így sajnos nem élhettük meg minden falatnál a nyúlik a sajt élményét. Viszont a cola nagyon finom volt?
Serák-Nagy Márta
2023. december 15. péntek, 09:32
Céges összejövetelt tartottunk a vendéglátóhelyen, maximálisan elégedettek voltunk mind az ételekkel, mind a kiszolgálással.
Serák-Nagy Márta
2023. december 14. csütörtök, 08:12 | Székesfehérvár
Céges ebédet tartottunk a vendéglátóhelyen, nagyon figyelmes, udvarias kiszolgálást tapasztaltunk, az ételek minősége és mennyisége is megfelelő volt . Szívesen ajánlom a helyet.
73 bejegyzés a vendégkönyvben