Vendégkönyv
Gombita Tamás
2010. szeptember 16. csütörtök, 13:56 | Székesfehérvár
Hali!
két észrevétel:
1.amikor először rendeltem róma saláta 2.-öt, róma saláta 1-et hoztak
2. másodszorra sikerült kihozni a róma 2-öt ,de nem került mellé piritós...
kicsit több odafigyelést kérnék...
a kaja finom!
két észrevétel:
1.amikor először rendeltem róma saláta 2.-öt, róma saláta 1-et hoztak
2. másodszorra sikerült kihozni a róma 2-öt ,de nem került mellé piritós...
kicsit több odafigyelést kérnék...
a kaja finom!
Emőke
2010. augusztus 26. csütörtök, 22:03 | Győrszemere
Azt az eperkrémlevest én is megkóstolnám... 8)
Boros Jolán
2010. augusztus 06. péntek, 18:07 | Székesfehérvár
Nagyon finom volt a pizza, és 30 perc alatt ki is szállítottátok köszönöm.
Máskor is tőletek rendelek.
Máskor is tőletek rendelek.
Köszönjük szépen!
73 bejegyzés a vendégkönyvben
Bocsánat a tévedésért,igyekezni fogunk kiküszöbölni a hibákat.